Співпраця з Trost-Rada

Безперечно, громадські організації відіграють важливу роль у розвитку сучасної держави та суспільства в цілому. Саме активна цільова діяльність дозволяє піднімати питання, які не часто розглядаються й звичайному житті. Зокрема наша громадська організація Trost-Rada допомагає громадянам і представникам різних рівнів самоврядування задуматися про вдосконалення соціальної політики, ідеалізації законодавчої влади, проблеми дітей і підлітків, соціально-незахищеного населення.

Звичайний житель нашої країни може звернутися до нас за юридичною допомогою, при цьому йому не потрібно буде брати мікрокредити для отримання професійної підтримки. Наша команда включає роботу психологів, які надають допомогу нужденним, активістів, які беруть участь в організації фінансових зборів. Однак в планах Trost-Rada — глобальне зростання та поширення ідей. З цією метою ми запрошуємо спонсорів та волонтерів для реалізації громадської діяльності. Наша організація гарантує:

 1. підготовку та консультування на тему нашої діяльності;
 2. створення дружньої атмосфери і можливість познайомитися з близькими по духу людьми;
 3. можливість взяти участь у розвитку сучасного українського суспільства.

Співпраця

Вимоги до волонтерів та спонсорам

Згідно з чинним законодавством і внутрішніми правилами Trost-Rada, до волонтерського складу нашої команди висувається перелік вимог. Вони мінімальні, тому практично кожен охочий може стати активістом:

 1. Волонтер повинен бути повнолітнім.
 2. Здійснюється прийом жителів України та іноземних громадян, які мають право на проживання в країні.
 3. Волонтер може працювати в різних цікавих йому напрямках — надавати моральну, фізичну або іншу нематеріальну допомогу підопічним.
 4. За бажанням волонтер може брати участь в різних заходах громадської організації під керівництвом кураторів.

Порядок прийому в громадську організацію наступний:

 1. Особа, яка виявила бажання бути волонтером, заповнює анкету організації і вказує своє ім'я, контакти для зв'язку, можливості надання нематеріальної допомоги.
 2. При заповненні анкети необхідно пред'явити документ, що засвідчує особу — це дозволить переконатися у віці майбутнього волонтера та наявності реєстрації в Україні.
 3. За результатами співбесіди, спільно з представником Trost-Rada, приймається рішення про прийом у волонтерську групу, яка працює за певним напрямом.

Важливим напрямком для нашої організації є робота зі спонсорами, які готові допомагати нашій організації в реалізації певних питань. Вимоги до спонсорів також мінімальні:

 1. Це може бути фізична або юридична особа з будь-яким напрямком діяльності, серед них кредитування та інші форми фінансування.
 2. Спонсорство має бути добровільним.
 3. При наданні допомоги слід заповнити документ про згоду надання матеріальної підтримки.
 4. Trost-Rada приймає нематеріальну допомогу, що обговорюється в індивідуальному порядку.
 5. Робота зі ЗМІ

У громадській діяльності особливу роль відіграє поширення інформації, і тут не можна обійтися без співпраці з різними джерелами ЗМІ. Тому ми активно працюємо з провідними радіо- і телекомпаніями, які готові швидко передати важливі новини або термінову інформацію по певних проектах. Співпраця зі ЗМІ дозволяє нам швидше вирішувати соціальні, юридичні та фінансові проблеми підопічних, просувати ідеї, корисні для розвитку та згуртування українського суспільства.