Послуги громадської організації Trost-Rada

Громадська організація Trost-Rada здійснює діяльність понад двох років. За невеликий період роботи ми багато встигли зробити, донести важливу інформацію до суспільства, запропонувати допомогу нужденним. Ми активно просуваємо ідею рівності, доступностірозв’язання проблем, особливо в складних життєвих ситуаціях.

Психологічна допомога

Досвідчені психологи кажуть, що дуже важливо берегти себе від інших, і вони мають рацію. В сучасному суспільстві складно зберігати стабільний психологічний стан, особливо в складних життєвих ситуаціях. Психологи Trost-Rada розуміють, наскільки важливо вчасно сказати потрібні слова людині, підтримати її, мотивувати на подальше повноцінне життя, допомогти знайти в собі сили.

Психологічна допомога на базі нашої громадської організації тримається на фундаменті, зведеному з ряду принципів:

  1. Жителі, які звернулися до нас за допомогою, отримують тільки професійну підтримку!
  2. Психолог обов'язково має досвід роботи з людиною певного соціального статусу. Наприклад, дуже складно підібрати потрібний підхід до матері з дітьми, яка залишилася без чоловіка, якщо психолог не стикався з такими випадками!
  3. Допомога надається своєчасно та швидко, наскільки це можливо. Це дозволяє запобігти розвитку глибоких депресій, суїцидальних станів й інших запущених ситуацій, адже нам важливо сприяти формуванню здорового суспільства.

Психологічна допомога

Юридичні консультації

Кожен з нас натрапляв на ситуації, коли терміново потрібна консультація досвідченого юриста. Всі ми знаємо, що подібні послуги є платними, нерідко обходяться досить дорого, та багато хто навіть бере мікрокредити, щоб оплатити роботу професіонала. В нашій громадській організації пропонується отримати відповіді на гострі питання від досвідчених фахівців. Головні принципи реалізації даного напрямку:

  1. Юрист обов'язково повинен мати досвід в напрямку, по питанню на яке дає відповідь.
  2. Спеціаліст повинен вміти спілкуватися мовою людини, яка до нього звернулася, щоб зрозуміло донести відповіді на питання та знайти правильне рішення в складній ситуації.
  3. Юрист повинен знати документальні тонкощі — не завжди при консультації досить слів, іноді важливо розповісти про документальне рішення тієї чи іншої проблеми в рамках закону.
  4. Відповіді на питання повинні бути надані швидко, адже іноді від швидкості рішень залежить майбутнє життя людини, що звернулася за допомогою!

Фінансова підтримка

Багато питань неможливо розв’язати без фінансового супроводу. Людина може зіткнутися з різними ситуаціями, наприклад:

  • хвороба, яка потребує термінового платного лікування;
  • пожежа, яка спричинила знищення більшої частини майна і житла.

У деяких ситуаціях проблему може вирішити банківська позика або невеликий онлайн-кредит. Однак, коли суми, яку готові надати фінансові компанії, недостатньо, на допомогу готові прийти ми — громадська організація Trost-Rada. Використовуючи різні джерела, ми готові сприяти залученню коштів і брати участь в житті підопічного до тих пір, поки його ситуація не стабілізується.

За підсумками роботи важливо підготувати детальний звіт про витрачені кошти. Це дозволить спонсорам, які надали фінансову допомогу, не сумніватися в прозорості дій людини та нашої діяльності.

Trost-Rada запрошує до співпраці підприємства різних форм діяльності, профільних фахівців, а також всіх небайдужих, готових допомагати нужденним, поширювати важливу для суспільства інформацію і брати участь у громадських заходах.

Послуги