Історія створення нашої громадської організації

Робота громадської організації Trost-Rada почалася понад 2 роки тому. Діяльність була розпочата групою активістів, кожен з яких натрапляв на різні труднощі. Всі вони були пов'язані з несвоєчасною або некомпетентною допомогою з боку юристів, вирішенням фінансових складнощів та іншими проблемами.

Відчувши на собі всі проблеми сучасного суспільства, засновники Trost-Rada прийшли до висновку, що громадська організація — це ідеальна допомога для тих, хто її потребує, переслідує певні суспільні цілі або просто хоче бути почутим.

Наша команда

За два роки існування Trost-Rada переросла з групи однодумців у велику команду, що складається з активних і небайдужих громадян, досвідчених фахівців, надійних друзів. Наш колектив складається з різних фахівців:

• Юристи — працюють з нами на постійній основі чи залучаються при необхідності. Тільки досвідчені юристи з різним профільним спрямуванням можуть своєчасно відповісти на всі гострі питання людини, яка знаходиться в скрутній ситуації.
  • Психологи — досвідчені фахівці в області психології людини. У Trost-Rada — це люди, які знають підхід до роботи з дітьми та підлітками, громадянами, які потрапили в різні складні життєві ситуації. Ми знаємо, наскільки важливо зрозуміти людину, яка не відчуває підтримки суспільства, та має занепад сил.
  • Активісти — активні учасники команди, які готові швидко зреагувати на організацію будь-якого заходу, почути, а значить і зрозуміти людину, яка потребує підтримки.
  • Фінансисти — фахівці, які готові розповісти, як і де можна оформити банківський кредит, готові навчити фінансової грамотності.

Сьогодні ми працюємо над різними проектами, і це далеко не повний перелік нашої команди. Нашими партнерами стають підприємства різного масштабу діяльності, деякі беруть участь в реалізації різних проектів по можливості.

Історія громадської організації

Основні ідеї та цілі

Наша громадська організація щодня вирішує численні запитання, пов'язані з різними сферами життя людини. З огляду на досвід існування та тематики проектів, які реалізуються в рамках нашої громадської організації сьогодні, можна виділити основні цілі:

• Організація оперативної фінансової підтримки — на будь-які, але важливі витрати. У пріоритеті лікування, соціальна допомога, грошовий супровід в організації різних заходів. Всі учасники фінансових зборів отримують детальні звіти про наші витрати. Якщо грошова допомога потрібна терміново, ми використовуємо різні можливості, серед них навіть кредитування банків різного масштабу.
  • Психологічна допомога — дозволяє відновитися після пережитих складних життєвих ситуацій. Якщо необхідно, допомога надається не одноразово.
  • Юридичні консультації — оперативне розв’язання питань в галузі цивільного, кримінального та інших напрямків законодавства. Іноді вчасно вжиті заходи з юридичної допомоги стають гарантом якісного життя в майбутньому.

Найближчим часом ми плануємо запустити окремий напрямок, присвячений просуванню питань проблем дітей-сиріт, ветеранів-праці, ветеранів. Регулярно наша команда озвучує й інші важливі питання на громадських заходах! Щоб розвиватися, нам потрібні не тільки власний інтерес і вміння, а й ваше бажання. Якщо ви хочете приєднатися до команди Trost-Rada, зверніться до нас за допомогою будь-яким способом, із зазначених на сайті.